Cennik


  Ceny naszych podstawowych usług zależą od wielu czynników takich jak: rodzaj ewidencji księgowej (księgi handlowe, książka przychodów i rozchodów, ryczałt), ilości dokumentów, wielkości zatrudnienia czy specyfikacji działalności Firmy.

  Koszt usług uwarunkowany jest również od stopnia skomplikowania operacji księgowych (import, eksport, wewnątrzwspólnotowe nabycie, dostawy, ewidencja przebiegu pojazdu dla potrzeb podatku dochodowego i VAT, delegacje służbowe, itp.).

  W celu wstępnego oszacowania kosztu usługi, prosimy o kontakt : ksiegowafortuna@gmail.com

Promocje


Każdy z nowych klientów biura otrzymuje 30% rabatu

Promocja obejmuje nowych klientów biura rachunkowego FORTUNA i zaczyna obowiązywać od momentu podpisania umowy na usługi księgowe.

Od tego momentu przez 2 miesiące opłata za obsługę księgową jest o 30% niższa od kwoty ustalonej podczas podpisywania umowy.

Nowo powstałe firmy mogą zaoszczędzić nawet do 50%

Wiemy, że początki prowadzenia własnej działalności nie są łatwe, wydatków nie brakuje, a dochód dopiero zaczyna się pojawiać. Dlatego wszystkie nowo powstałe firmy które rozpoczynają współpracę z nami, mogą liczyć na opłaty o połowę niższe przez pierwsze 2 miesiące prowadzenia działalności.

Nasi stali klienci mogą skorzystać z 50% rabatu

Każdy ze stałych Klientów, który wprowadza nową firmę do biura rachunkowego FORTUNA, otrzymuje jednomiesięczną zniżkę w wysokości 50% miesięcznej wartości usługi nowego klienta.

* Promocje nie sumują się.